Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
Data is Loading...
POSTS
SEARCH
SHOP
BATIKENT MH. ADNAN İNANILICI CD. MUSTAFA ÜZÜMCÜ AP. NO: 51/D ŞEHİTKAMİL/GAZİANTEP - TÜRKİYE +90 342 341 38 09
FİRMAMIZ


Firmamız 2005 Gaziantep’te Stor Perde, Zebra Perde, Katlamalı Perde, PVC Dikey, Jaluzi Perde imalatında sektörün önderliğini üstlenerek tekstil sektörüne yeni bir çığır açtık ve günümüzde Silüet Perde, Kumandalı Sahne Perde, Kumandalı Stor Perde, Kumandalı Zebra Perdeleri portföyümüze ekleyerek yurt içi ve yurt dışına hizmet vermekte ve bayi ağını genişletmeyi hedeflemektedir..


HEDEFLERİMİZ


Kaliteli ve hesaplı ürünlerimizi hızla müşteriye ulaştırmak, istikrarlı şirket büyümesiyle ülke ekonomisine katkı sağlamak.


LİDERLİK
Kurulduğumuz günden bugüne sektör liderliğine bizi müşterilerimizin getirdiğinin bilinciyle üzerimize düşeni yaparak, bu hedefe ulaşmak için ilk günkü heyecanla çalışmaya devam ediyoruz.


YARATICILIK/YENİLİKÇİLİK
Ürünün tasarımından itibaren tüm üretim süreçlerinde yenilik ve rekabet avantajı sağlamak için fırsatları öngörebilen, yaratıcı düşüncelere değer veren ve bunları uygulamaya koyan bir firmayız.


MÜŞTERİ ODAKLILIK
Müşteri odaklı iş anlayışımızla, müşterilerin gereksinimlerinin her koşulda karşılanması şimdi ve gelecekteki başarılarımızın nedenidir.


GÜVENİLİRLİK
İtibarımız bizim için önemlidir. Müşterilerimizle, çalışanlarımızla, hissedarlarımızla ve iş ortaklarımızla etik, açık ve karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurarız.


REKABETÇİLİK
Rakiplerimiz işimizi onlardan daha iyi yapmamızı sağlar ve bize dinamizm verir. Bu yüzden rekabeti severiz.


MİSYONUMUZ


Yenilikçi ve her zaman güncelliğini koruyan marka olarak Gaziantep ’te ve ülke genelinde, kendi sektörünün ilk sıralarda yer alan kurumsal kimliğimizi ülke dışına da taşıyarak tanınan ve saygınlığını her zaman korumuş bir firma olduğumuzu duyurmanın yanı sıra gerçek kaliteye ve gerçek kaliteli müşteriye ulaşmaktır.


VİZYONUMUZ


Güncel bir firma olmanın gururunu taşıyan firmamız sektörünün ilk sıralarında yer almaktadır.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Hilal Perde Sistemlerinin üretimini üç temel koşul belirler;


– Yasalar


 

– Müşteri Gereksinimleri


 

– Doğal Çevre


Hilal Perde Sistemleri ürünlerini en verimli üretim süreçiyle ortaya çıkarırken bu koşullara titizlikle uyar.
  1. Şirket kaynaklarımızı planlı ve sistemli olarak yöneterek;İnsan kaynaklarımızı, üretim süreçlerimizi ve sonuçta elde ettiğimiz ürünlerimizi istikrarlı olarak geliştiriyoruz. Üretim süreçlerimizle doğal kaynak girdi ihtiyacını ve doğal hayatı kirleten çıktıları minimize ediyoruz.

  2. Kaliteli üretim yaparak çıtamızı her geçengün yükseltmek.

  3. Tüm yasalara saygıyla uymak.


  4. Tüm çalışanlarımızda iş güvenliği, çalışan sağlığı ve çevre bilinci en üst seviyededir.

  5. Hedeflerimize tam zamanında ulaştığımızdan bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz.

  6. Çevreye saygılı olmak.